Про нас

Усі компанії тією чи іншою мірою стикаються з проблемами, пов’язаними із гарантуванням безпеки й схоронності вантажів при їхньому зберіганні й транспортуванні. Одним з ефективних способів вирішення цих завдань є застосування сучасних, надійних засобів опломбування й індикації, при правильному використанні яких може бути забезпечений повний контроль за доступом з мінімальними зусиллями й витратами.

Основні напрями діяльності групи компаній «Укрпломба» – розробка, виробництво й продаж сучасних засобів опломбування.

Завдяки старанній роботі кваліфікованого персоналу, застосуванню сучасних технологій, постійному розвиткові виробничої бази наші підприємства заслужили довіру багатьох державних і комерційних організацій як надійні партнери по бізнесу.

В асортименті групи компаній більше 45 позицій сучасних пломбувальних пристроїв. Номенклатура виробів, що випускаються й продаються, постійно розширюється.
Наші пломби використовують на транспорті, у торгівлі, банках, промисловості, складській діяльності і т.д.

Велика увага приділяється якості продукції, що випускається, а також її криміналістичній стійкості. Засоби пломбування виробляються у суворій відповідності з технічними умовами з якісної сировини.

Маючи великий досвід роботи, конструкторський і виробничий потенціал, «Укрпломба» може виготовити новий виріб для спеціального застосування на індивідуальне замовлення.

Ми також надаємо допомогу в проведенні криміналістичної експертизи пломбувальних пристроїв з метою встановлення факту або можливості їх несанкціонованого розкриття.

Висока якість продукції, ретельний технічний контроль на виробництві, зручність і простота в експлуатації, конкурентоспроможна ціна роблять наші пломбувальні пристрої вигідним рішенням для гарантування безпеки бізнесу.